Home Výstaviště Praha Čajomír Fest – Výstaviště Praha
Výstaviště Praha

Čajomír Fest – Výstaviště Praha

Letošní ČajomírFest, se bude konat ve dnech 14. – 15. 8. 2021 v parkové části Výstaviště. Zahájení festivalu proběhne v sobotu ve 12:00 a program prvního dne potrvá až do 20:00. Nedělní část svátku čaje bude pokračovat již od brzkých ranních hodin a festival zakončíme při smrákání slavnostním vyhlášením Krále čajmenů.

Hlavním bodem programu je velká degustace čajů a bylin, které připravují zástupci čajoven z Čech, Evropy i vzdálenějších zemí. Na hlavním pódiu pak proběhne přehlídka čajových stylů a bohatý doprovodný program. V současné chvíli se registrovalo 30+ čajoven a čajmanů z Čech i zahraničí. Přijednou například majitelé čajovny v Petrohrad.

Venkovní pódium, které najdete uprostřed tržnice, nabízí komponovaný program akustických koncertů a hráčů na originální nástroje. Uvidíte zajímavá taneční vystoupení a nebudou chybět ukázky relaxačního cvičení a bojového umění. Workshopová část festivalu už tradičně nabídne nejednu zajímavou aktivitu. Od meditací, přes relaxační cvičení, hru na hudební nástroje a mnoho jiných dílen.

Vstupné: od 500 Kč

Vstupenkou je degustační páska, kterou si můžete koupit v předprodeji nebo na místě. Koupí degustační pásky vyjádříte svou podporu festivalu a my vám na oplátku poskytneme možnost bezplatných degustací, slev u prodejců v tržnici, řadu workshopů a aktivit, které z Čajomír festu dělají nejpohodovější festival na konci léta. Ke každé zakoupené degustační pásce obdržíte i lístek do tomboly. Letos bude možné vstupné na místě platit i kartou.

Více na: http://cajomir.cz/fest/

Výstaviště Praha

Author

Výstavy v Praze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.