Home Výstaviště Praha Street Food na Výstavišti – Výstaviště Praha
Výstaviště Praha

Street Food na Výstavišti – Výstaviště Praha

První říjnový víkend vás čeká skvělá gastro akce a to přímo na Bruselské cestě na Výstavišti.

Připravili jsme si pro vás více než 8 stánků s nabídkou burgerů, hotdogů, tacos, palačinek, asijského i vegetariánského jídla. Pivo bude čepovat Staropramen a víno a procecco najdete ve stylovém francouzském veteránu od Citroënu a to pod jménem Wine Lovers Truck. Pokud nám bude přát počasí, počítejte i se zmrzlinou od Kopeček na kolečku. V pátek 1. 10. tu budeme až do 01:00 hod.! Kde jinde se můžete dobře najíst?

Po celé tři dny se tu můžete potkat s kamarády, kolegy, nebo s rodinou, posadit se, vychutnat si stylovou hudbu, k tomu dobré jídlo, pivo, nebo víno.

 

Otevírací doba a program

Pátek: 16:00 – 01:00 – Street food night market

19:00 – 01:00 DJ ROBOT, DJ STAYSKY

Sobota: 11:00 – 22:00

JB (Roccaflex Crew), Major P (Waddup Sound)

16:00 – 18:00 YARDIE WARMP UP

18:00 – 22:00 JB & MAJOR P SELECTION

Neděle: 10:00 – 18:00

10:00–15:00 Lumiere, Madelaine / House brunch

 

A na koho se můžete těšit?

Fire Food Truck – legendární hasičský Mercedes, který dříve jezdil po ulicích Berlína nyní zajišťuje skvelé tacos, quesadillu a hot dogy v režii Fire Food.

Circus Burger – ikonický karavan zaobleného tvaru s leštěnou hliníkovou karoserií – Airstream – zde v pátek naleznete stále usměvavou posádku připravující vyhlášené burgery.

Yardie – pod názvem Yardie objevíte chuťě Jamajské kuchyně, ochutnáte např. “jerk” kuře. Tato parta nadšenců se stará také o sobotní doprovodný program – Jamajská kuchyně a muzika je nezničitelná kombinace!

Raclette u Sýráků – s chladnějším počasím určitě příjde k chuti skvělá pochoutka, kterou nabídne stánek U Sýráků. Ten přiveze lahodný Raclette. Roztavený sýr budeme podávat s grenaille brambory, nakládanou okurkou a cibulkou. V sortimentu bude také jako zapečený sýrový toust v jihočeském pecnu.

Crush Burger – jeden z úplně prvních Food Trucku u nás. Ve svém ikonickém Citroenu HY celé roky nabízí poctivý přístup a dlouhodobě drží vysokou kvalitu svých burgerů.

Ali a LAZIZ street food – indické speciality přijedou v neděli a kromě kuřecích tikka wrapů, seekh kebab wrapů a zeleninových tikka wrapů vám Ali nabídne domácí onion bhaji (smažené cibulové kuličky) a vegetariánské samosy.

Lusk – přivezou skvělé bezlepkové luštěninové jídlo – bez laktózy, vegan, bez přidaného cukru. Koření si sami praží a melou, což všem pokrmům dodáva velmi intenzivní chuť. Na míště ochutnáte hráškový krém s cizrnovými krutony a mátou, Chana Masala, dýňovou čočku a maďarský fazolový guláš.

Modrý Zub – speciality z thajska bude podávat Modrý Zub a to: pekingskou kachnu s nudlemi, kari na zahřátí, polévku tradiční thajskou Tom Kha a nudle na woku – Phad Thai a Laoské nudle. Nabídka se bude každý den trochu lišit, tak přijďte ochutnat.

SEISHU bar – je japonský koncept, který přináší chuť japonského saké v kombinaci s ostatním alkoholem a vytváří z tohoto jak klasické tak signatures cocktaily. Pracují pouze s kvalitními surovinami, čerstvým i lyofilizovaným ovocem. Přivezou kvalitní značky alkoholu, jako je NIkka Coffey, Roku, Haku a další alkoholické nápoje, ale také japonské čaje a matchu.

Wine Lovers Truck – milovnící vína mohou ochutnat selekci vína od Wine Lovers z nádherného veteránu Citroen HY – celý servis bude do skla.

Coffee Monkee – kávu vám připraví z roztomilé italské tříkolky – klasiky Piaggio Ape VAN 50.

IMMUNITY BAR – Fresh Juice Bar s originálním konceptem. Menu se skládá z exotického ovoce a jejich kombinací, naší specialitou je Juice Granátového Jablka, Žlutého melounu a 120 ml IMMUNITY DOUBLE SHOTy.

Black Fries – Domácí hranolky z lokálních surovin podle tradiční receptury z čerstvých brambor, ze speciální odrůdy od našich farmářů smažené na domácím vepřovém sádle z Moravy. K tomu domácí omáčky z čerstvých surovin!

Vstup je zdarma!Výstaviště Praha

Author

Výstavy v Praze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.